5 tipů jak darovat peníze k promoci

Blíží se promoce, nebo narozeniny a Vy stále netušíte, jaký dárek zvolit? Co udělá největší radost? Pokud si nejste jisti, určitě neuděláte chybu, pokud darujete peníze. Obdarovaný jistě už bude vědět, jak s nimi naložit.

A aby se z darování nestalo jen nudné předání tenčí nebo tlustší obálky, máme pro Vás 5 tipů, jak originálně darovat peníze. Všechny nápady jsou samozřejmě sladěny do promoční tématiky.

Tip 1: Dort z bankovek

Na žádné oslavě nesmí chybět dort, to ví přeci každý. Pojďme si ale ukázat, jeden netradiční dort, o který se oslavenec rozhodně dělit nebude. Na jeho přípravu nemusíte být cukrářem, ani nemusíte být super tvořivá duše, abyste tento dort zvládli.

Připravili jsme pro Vás podrobný návod, jak dort z bankovek vytvořit.

Ingredience:

1x plechovka (zde použita plechovka od Zeleniny Bonduelle 425 ml)

21 ks bankovek

21 ks gumiček

mašle na zavázání

tavná pistole/lepidlo

černý karton

střapec nebo bavlnka na jeho výrobu

1. Plechovku od zeleniny očistíme a zbavíme ji papírového obalu.

2. Z bankovek si připravíme roličky, které opatříme gumičkou, aby nám krásně držely tvar a nerozmotávaly se.

3. Roličkami obložíme celou plechovku, kterou obvážeme stužkou.

4. Z karotnu si vystřihneme díly na promoční čepici.

  • obdélník XxY cm
  • čtverec  ZxZ cm
  • 2-3x obdélník 1×2 cm

Velký obdélník smotáme do válce tak, aby přesně seděl na plechovku. Do středu čtverce uděláme díru, kterou protáhneme střapec (zde si můžete pomoci jehlou a nití, jak je znázorněno na obrázku). Střapec přilepíme k čepici buď tavnou pistolí, nebo si pomůžeme obdélníčkem za papíru, kterým střapec ke kartonu přilepíme. Čtverový karton připevníme k válci pomocí malých obdélníků.

5. Plechovka je vhodná k ukrytí dalšího dárku. Tím může být třeba krabička na šperky ve tvaru promoční čepice, ve které se ukrývají naušnice a nebo můžete plechovku naplnit čokoládou. Krabičku na šperky můžete zakoupit u nás v eshopu zde .

6. Čepici nasadíme na plechovku a dort máme hotový!

Tip 2: Fotoalbum – dva dárky v jednom

Fotoalbum samo o sobě je krásným dárkem, který uchová vzpomínky na doby studia a na promoci. Určitě oslavence překvapíte, pokud jednotlivé stránky určené na fotky vyplníte bankovkami.

Pokud se oslavenec chystá do zahraničí, můžete použít i jinou měnu, než koruny.

Tip 3: Krabička s překvapením

Pro ty, co rádi tvoří, tu máme jeden kreativní nápad. Vytvořte originální krabičku ve tvaru studentské čepice. Krabičku můžete vyplnit ruličkami bankovek.

Krabičku složíte podle vzoru, který si stáhnete ZDE.

Tip 4: Fotorámeček –  V případě nouze rozbijte sklo

Budu potřebovat:

1x fotorámeček

1x bankovka

ZDE

 

Tip 5: Přání k promoci

Pokud chcete zvolit tradičnější způsob darování peněz, můžete využít gratulace ve tvaru promoční čepice. Tato gratulace je opatřena kapsičkou, do které vložíte peníze. Přání si vyrábíme sami a koupit ho můžete ZDE.

 

Další nápady na dárky k promoci najdete v našem eshopu www.darekkpromoci.cz, kde objevíte nejen studentské čepice, ale třeba i ručně vyráběnou sklenici na víno s malou promoční čepicí uvnitř. Jak se tato sklenice vyrábí, se můžete dočíst v našem článku Jak se vyrábí naše unikátní sklenice s promoční čepicí?.