E-SHOP – dárky k promoci

Hledáte originální dárky k promoci, které potěší Vašeho absolventa? Pak jste u nás správně!

Připravili jsme pro Vás E-shop zaměřený na nevšední dárky k promoci, které jinde nenajdete. Nekopírujeme ale tvoříme a vymýšlíme přičemž inspirací jste pro nás velice často právě vy, naši spokojení zákazníci. Náš eshop se nezaměřuje pouze na studentské oblečení, ale naleznete u nás vše, co byste mohli k události promoce potřebovat: od ubrousků na slavnostní tabuli, balónků které ozdobí promoční oslavu, až po fotorámeček, aby vzpomínky na tuto významnou chvíli nikdy nevybledly.

Vše snadno objednáte na www.darekkpromoci.cz

Dárky k promoci - bálonky s motivem promoceDárky k promoci - sklenice s promoční čepicí uvnitřDárky k promoci - přání k promociDárky k promoci - promoční čepice s výšivkou

 

 

 

 

Dárky k promoci s výšivkou

Víme, že osobní dárky mají své kouzlo, a tak jsme do našeho sortimentu zařadili také dárky k promoci s výšivkou, které si můžete sami personalizovat. Výšivku si děláme sami na kvalitním vyšívacím stroji, a tak jsou možnosti opravdu veliké.

 

Promoční čepice a taláry

Promoční čepici můžete doplnit o například o jméno absolventa s čerstvě získaným titulem. Omezeni jsme pouze prostorem. Abychom zaručili, že bude text dobře čitelný, tak vždy uvádíme doporučený počet znaků. Text vyšijeme na barevnou stužku, kterou připevníme na levý horní roh promoční čepice. Promoční čepici Vám také rádi zabalíme do dárkového balení, které je vyráběno speciálně na míru promoční čepice.

Kromě textu umíme zhotovit i logo školy, oblíbený obrázek obdarovaného nebo libovolný jiný motiv na Vaše přání.

 

Ručníky a osušky vyrobené z mikrobavlny či s bambusu

Tradiční předmět z netradičních materiálů s vlastní výšivkou. Připravili jsme pro Vás kolekci ručníků a osušek s vtipnými texty se zaměřením na téma promoce. Kromě připravených motivů Vám rádi relizujeme i Váš nápad, a tak nás neváhejte kontakovat.

 

Upozorňujeme: Na loga škol a mnoho volně dostupných obrázků na internetu se vztahují autorská práva. V případě vlastního motivu je třeba vlastnit právo k užívání motivu, splnit podmínky autora užívání jeho díla anebo volit obrázky s licencí k volnému užívání.

Dárky k promoci ze skla

Spolupracujeme s českými skláři a přinášíme Vám unikátní dárkové předměty, které jinde nenajdete. Podívejte se na náš článek věnovaný výrobě sklenic s miniaturou promoční čepice uvnitř.

Oslava promoce, párty

V našem obchodě najdete také zboží se zeměřením na výzdobu promoční tabule a prostředí na promoční párty. Podívejte se na náš dvojdílný článek s receptem na promoční cupcakes, které nesmí chybět na žádné párty všech, kteří mají rádi sladké!

Fotky z promoce

Přestože fotky dnes vznikají téměř výhradně elektronicky, tak se papírové fotografie stéle těší veliké oblibě. V naší nabídce najdete stylové fotoalba a fotorámečky, ve kterých fotografie z promoce nezapadnou mezi stovky fotek na pevných discích našich počítačů.

Přání k promoci

Přání patří k oslavám všeho druhu. Přinášíme Vám originální ručně vyráběná přání k promoci.

PolarPen

Dovážíme pro Vás originální unikátní pero z dílny kanadských designerů. Toto pero je celé vyrobeno z magnetických dílů, které jsou opatřeny povrchovou úpravou z drahých kovů. Pero kombinuje zábavu, moderní design a praktickou pomůcky v luxusním provedení.