ŠKOLY, ŠKOLKY, FIRMY

„Pro život, ne pro školu se učíme.“
Seneca

 

Zakončení vzdělání je vždy úspěchem a významnou chvílí v životě každého z nás. Proto je potřeba tento okamžik pořádně oslavit. A protože jde o vzdělání, neodmyslitelně k tomu patří slavnostní studentské čepice a taláry.

  • Půjčujeme i prodáváme promoční čepice a taláry,Prodej a půjčovna promočních čepic a talárů - promoce, trainee
  • pro školky máme v nabídce dětskou velikost promočních čepic,
  • umíme vytvořit nášivky a výšivky na taláry i promoční čepice,
  • nabízíme kombinaci zapůjčení talárů a zakoupení čepic.

Školní třídy, kolektivy

Velice rádi vám pomůžeme realizovat váš maturitní ples, promoci s kamarády z kruhu či jinou akci tak, jak vídáte v amerických filmech.

Při objednávce promočních čepic nebo talárů pro celý kolektiv jsme schopni zajistit speciální podmínky:
– oblečení vám přivezeme a zase si ho odvezeme,
– zajistíme vám zhotovení výšivky s textem dle vašeho přání,
– jsme schopni vám vyjít vstříc s individuálními požadavky.

Pokud bude vaše přání v našich možnostech, tak vám rádi vyhovíme a poskytneme vám cenovou kalkulaci. Nebojte se zeptat – i touto cestou vznikly některé naše produkty a my se budeme rádi podílet na vzniku něčeho nového. Více informací na info@promocnicepice.cz.

Maturitní ročníky – maturitní ples

Plánujete maturitní ples a chcete být jiní než ostatní?
Buďte originální, výjimeční, nezapomenutelní!

Maturita je neopakovatelná událost ve vašem životě a je jen na vás, v jakém duchu proběhne ta vaše. Studenti mnoha středních škol na celém světě ukončují své vzdělání ve slavnostních talárech a s celosvětovým symbolem vzdělání – maturitní čepicí. Ačkoliv u nás ani na Slovensku zatím není tato tradice anglosaských zemí obvyklá, tak nyní můžete i vy opouštět školu ve slavnostní maturitní čepici.Prodej a půjčovna promočních čepic a talárů - maturitní ples

Tip na půlnoční překvapení: Nastupte na parket slavnostně v taláru a čepici. Pod talár se dá ukrýt další oblečení a v průběhu představení tak můžete talár i čepici odhodit.

 

Školky

Věřte, že zakončení školky v promoční čepici či s absolventskou stužkou vaší školku zcela jistě odliší a potěší nejednoho rodiče a předškoláka!

Nabízíme Vám k zakoupení dětské velikosti promočních čepic. Na čepici si můžete nechat vyšít jména dětí, či využít této příležitost k propagování své školky.

Levnější variantou jsou Absolventské stužky pro předškoláky. Na stužku vám rádi vyšijeme jméno předškoláka a název školky. Dětem zůstane na školku krásná vzpomínka.

Firmy, jazykové školy a jiné instituce

Pravidelně organizujete trainee programy? Pořádáte dlouhodobá školení svých zaměstnanců? Nabízíte semestrální jazykové kurzy? Úspěch tvoří detaily!

Moderním trendem některých významných společností působících na českém trhu je obdarovat své nové zaměstnance při úspěšném zakončení trainee programu, dlouhodobého školení či jazykového kurzu celosvětově nejznámějším symbolem ukončení studia – promoční čepicí. Promoční čepice je na jedné straně symbolickým předmětem a na druhé reklamním předmětem, který bude šířit dobré jméno společnosti.

Reklamní předmět opatřený logem společnosti do 500 Kč = možnost daňové úlevy!

Jsme schopni vám zhotovit na promoční čepici:

– výšivku s názvem vaší společnosti na stužce v barvě střapce,
– nášivku na zažehlovací fólii s logem vaší společnosti.

 

Navštivte naše stránky www.darekkpromoci.cz a www.napromoci.cz, kde lze produkty zakoupit a zapůjčit. Napsat nám můžete také na info@promocnicepice.cz.